Prekių keitimas ir grąžinimas

 • Norėdami grąžinti nekokybišką prekę, informuokite mus el.paštu info@decco.lt per 14 dienų nuo siuntos gavimo.
 • Kokybiškų išankstinio užsakymo prekių grąžinimai nepriimami, nebent sutarta kitaip. Prekių, esančių sandėlyje grąžinimas galimas per 14 dienų nuo gavimo prieš tai informuojant el.paštu info@decco.lt.

PREKĖS IŠVAIZDA: Grąžinamas prekes supakuokite ir paruoškite siuntimui.

 • Prekės turi būti originalioje nepažeistoje pakuotėje, jei su tokia buvo gauta (ant originalios pakuotės negalima rašyti adreso, apklijuoti lipnia juostele ar kitaip pažeisti originalios pakuotės išvaizdos).
 • Prekė turi būti pirkėjo nesugadinta.
 • Prekė turi būti nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) (Šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė).
 • Grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta.
 • Grąžinamos prekės turi būti saugiai supakuotos, už jų sugadinimą grąžinimo transportavimo metu atsako Pirkėjas.
 • Gavę sugadintą pakuotę ar prekę, kuri neatitinka grąžinimo taisyklių reikalavimų, pinigai grąžinami nebus. Dėl prekės pristatymo ar atsiėmimo tokiais atvejais, bus tariamasi individualiai. Pakuotės išvaizdos pakeitimai, kurie buvo būtini norint apžiūrėti gautą prekę, nevertinami kaip esminiai prekės išvaizdos pakeitimai.

SUGADINIMAS TRANSPORTUOJANT:

Nepaisant mūsų rūpestingumo ir kruopštumo, kartais prekė gali būti pažeista pervežimo metu. Ką daryti, jei taip nutiko?

 • Mes prisiimame atsakomybę užtikrinti saugų prekių pristatymą, todėl gavę pažeistą siuntą, per 5 dienas nuo užsakymo gavimo susisiekite su mumis el.paštu: info@decco.lt, prisekite kuo daugiau siuntos išorės bei vidaus nuotraukų.

Mes neprisiimame atsakomybės, jei:

 • Jei prekė yra sugadinama klientui ją grąžinant pardavėjui, už sugadinimą atsako Pirkėjas.
 • Prekė buvo sugadinta Pirkėjo.

NETINKAMA PREKĖS KOKYBĖ

Tuo atveju, kai prekės grąžinimo priežastis yra netinkama kokybė (prekė su gamykliniais defektais), Decco įsipareigoja savo lėšomis pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke arba grąžinti už prekę sumokėtus pinigus bei padengti grąžinimo išlaidas.

PINIGŲ GRĄŽINIMAS

Jei grąžinamos prekės atitinka grąžinimo taisyklių reikalavimus, pinigai bus pervesti į Jūsų banko sąskaitą ne vėliau kaip per 7 darbo dienas nuo grąžinamos prekės gavimo. Jei Jūsų grąžintos prekės neatitinka grąžinimo taisyklių reikalavimų, pinigai grąžinami nebus.


Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos, vadovaujantis „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis“, patvirtintomis 2001 m. birželio 29 d. ūkio ministro įsakymu Nr. 217.i

NEMOKAMAS pristatymas perkant už 50 eurų
DECCO namų dekoras